Přihlásit

Jak používat katalog partnerů

V katalogu partnerů věrnostního programu Sphere snadno vyhledáte výhody podle typu, lokality či oboru. Na této stránce vám poradíme, jak se v katalogu zorientovat.

Filtrování v katalogu

Kategorie

Např. Móda a doplňky, Sport, či Gastronomie. Každý obor se dále dělí na několik podoborů. Můžete vybrat jeden či více oborů a podoborů najednou.

Lokalita

Lokalitu můžete nastavit ručně podle států, krajů, okresů a obchodních center. Při aktivaci funkce "hledat v mém okolí" uvidíte partnery, kteří jsou nejblíže vaší současné poloze, což se hodí například při nákupech ve městě nebo na dovolené.

Typ obchodu

Ve výchozím nastavení vám katalog zobrazí e-shopy i kamenné provozovny. Nastavení můžete upravit dle potřeby. Pozor, při zapnuté funkci "Hledat v okolí" se e-shopy nezobrazují.

Typ výhod

Ve výchozím nastavení vám katalog zobrazí jak partnery, kteří poskytují klasické výhody formou slev, tak i partnery bodového programu Sphere plus. Nastavení můžete upravit ve filtru.

Typ karty

Ve výchozím nastavení katalog zobrazuje výhody pro držitele karet Sphere Standard. Pokud máte aktivovanou kartu a jste přihlášení, katalog vám automaticky zobrazí nejvyšší možnou výhodu dle typu vaší karty, resp. karet, pokud jich máte k účtu připojených více.

Detail partnera

V detailu partnera najdete:

Ukládání do oblíbených

Pokud máte aktivovanou kartu a jste přihlášeni do svého účtu Sphere, můžete si ukládat jednotlivé partnery do oblíbených. Ty pak najdete v horním menu pod ikonkou srdíčka.

Ukládání partnerů

Partnera do oblíbených uložíte kliknutím na ikonku srdíčka v medailonku partnera, nebo v detailu partnera. Po uložení se ikonka vybarví černě. Pokud chcete partnera z uložených odebrat, klikněte opět na ikonku srdíčka.

Ukládání sad vyhledávání

Díky sadám vyhledávání máte vždy po ruce hledání, která často opakujete. Například restaurace blízko vaší práce, e-shopy s krmivem pro vašeho zvířecího miláčka, nebo třeba hotely v lokalitě, kam rádi jezdíte na dovolenou.

Jak na to? V katalogu si nastavte jakýkoliv filtr a poté nad výpisem partnerů klikněte na tlačítko Uložit vyhledávání.